-Hogwarts-

Hogwarts'ın gizemli kapıları ardındaki sihirli dünyaya hoşgeldiniz...

AnasayfaPortalSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kurallar (Dersliğime girmeden mutlaka okuyunuz)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Samara Yoko Dark
Eski Yazılar Profesörü&Dükkan Sahibi
Eski Yazılar Profesörü&Dükkan Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 636
Savaş Tarafı : º°ºDeath Eatersº°º
Aile : Hytorent
Rp Sevgilisi : ♥ Magnus Arthur Johnson ♥

Character sheet
Büyü Gücü:
90/100  (90/100)
Özel Yetenek:

MesajKonu: Kurallar (Dersliğime girmeden mutlaka okuyunuz)   Paz Şub. 24, 2008 8:34 pm

Derslerimde her zaman ciddiyetten hoşlanırım.Zamanı gelince hep beraber güleceğiz.Ama dersimde saygısızlığa ve de şımarıklığa asla tahammül edemem.Dersliğime girmeden altta maddelediğim kuralları okursanız çok sevinirim sevgili öğrencilerim...

1-Dersimde saygısızlık ve de şımarıklık asla istemiyorum(rplerinizi buna göre yapınız)

2-Rpler benim için çok önemli,olabildiğince iyi rpler yapınız.

3-Verdiğim ödevleri 7 gün içinde bana baykuş postasıyla yollayınız.Geç gelen ödevlerin notlarını vermeyeceğim.

4-Asla torpil uygulamam.Melez-Safkan,Ölümyiyen-Zay'diye ayırım yapmam.Bu yüzden rahat olabilirsiniz.

5-Sınıfta ben bulunurken harhangi bir arkadaşınıza laf atmayı ya da onu bulunduğu benlik için suçlamanız sonucunda binanızdan en az 10 puan kırarım haberiniz olsun.

6-Asla sert biri değilimdir ve de siz öğrencilerime yakın ve samimi davranırım.Ama eğer beni sinirlendirecek her hangi bir şey yaptıysanız sizi affetmem zor olabilir.

7-Derslerime geç kalınmasından hoşlanmam.İşiniz olur giremezsiniz ama bunu bana pm ile bildirmeniz gerekmektedir.Ayrıcada geç gelipte rp yazan,özürsüz derse giren öğrencilerin binalarından puan kıracağım unutmayın.

8-Dersimde sorduğum soruların hepsine doğru cevap vermenizi beklemiyorum.Yalnız sizden biraz araştırmacı ve yaratıcı olmanızı istiyorum.

9-Sizden en çok istediğim şey olabildiğince çok rp yapıp derslerimde etkili olmanız.İşte o zaman en iyi not sizin olur.Benim gözüme girmeniz çok şeyi değiştirir...

10-Pm yollayıpta lütfen beni rahatsız etmeyiniz.Profesöre sormak istedikleriniz diye bir başlık açacağım orada sorarsınız.Olayları hep beraber tartışırız.

11-Ödevlerini ilk getiren üç öğrenciden 1.nin binasına +15, 2.nin binasına +10, 3.nün binasına da +5 puan veririm.

Bu kurallara uymanız benim için çok önemli.Eski yazılar dersliğine verebildiğiniz kadar çok önem verin lütfen.Şimdiden teşekkür ederim...

Prpf.Nicole Yoko Hytorent

ღ°•.♥.•° Magnus Arthur Johnson ღ°•.♥.•°
Kullanıcı profilini gör

Kurallar (Dersliğime girmeden mutlaka okuyunuz)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası